Blog: Otevření zamčeného auta

Zabouchnuté klíče v autě jsou nepříjemnou situací, ve které jde o čas. Pokud však nemáte v zabouchnutém autě trpící zvíře či dítě, nedoporučujeme volat policii či hasiče, jak občas ve zprávách vídáme. Otevření zamčeného auta přenechte zámečníkovi. Zámečník vám vytáhne zabouchnuté klíče.

Otevření zamčeného auta | Zámečník Brno non-stop

Otevření zamčeného auta hasiči či policie provádí obvykle destruktivní metodou (rozbití okénka, odpáčení dveří, …) a pokud nejde o skutečně života ohrožující stav, pokuta za otevření zamčeného auta hasiči vás nejspíše nemine, jak jsme psali už v článku Volat hasiče kvůli zabouchnutým dveřím? Jen když je důvod. My otevřeme auto bez poškození.

Otevření zamčeného auta bez klíče

Zabouchnuté klíče zde byli, jsou a budou i v době skutečně chytrých aut. Nouzové otevření auta jsme prováděli už i u nejnovějších modelů nejmodernějších automobilek. Otevření zamčeného auta bez klíče jsme zvládli i u Tesly, která žádný klíč ani zámek nemá! Technologie a postupy pro otevření auta bez klíče jdou dopředu stejně rychle, jako vývoj aut samotných.

Otevření zamčeného auta bez poškození

Nouzové otevírání aut už, stejně jako otevírání zabouchnutých dveří, není co bývalo. Všichni si ještě dobře pamatujeme naše tatínky a dědečky otevírající naleštěného favorita drátem, ale dnes už je to jinak.

Při práci využíváme vysoce moderní technologie zahrnující notebook se speciálním softwarem, mobilní CNC obráběcí stanici a zejména technické prostředky pomocí kterých dokážeme otevřít zamčené auto přes zámek. Autu de facto „nasimulujeme“ stav, kdy si myslí, že má v zámku správný klíč a v ten moment se odemkne. Bez poškození, bez odřeného laku, bez potrhaných těsnění či poškrábaného interiéru, což je u otevírání drátem běžné. Bohužel, najdou se zámečnické pohotovosti, které takto odemykají auta dodnes.

Otevření zamčeného auta „zdarma“

Zabouchnuté klíče v autě, které má havarijní pojištění, asistenční služby v ceně pojištění, či je pořízeno na operativní leasing? Některý z těchto pojistných produktů má naprostá většina mladších vozů. Ověřte si u vaší pojišťovny či asistenční služby, jestli nemáte nárok na otevření zamčeného auta zdarma. Pojišťovny na zabouchnuté klíče v autě většinou myslí a tuto službu proplácí.

Kolik stojí otevření zamčeného auta?

Naše zámečnická pohotovost jako jediná v Brně netají ceny za pohotovostní služby. Ověřte si kdykoliv, kolik zaplatíte za otevření zamčeného auta, zabouchnuté klíče v autě či jakoukoliv naší službu. Ceny v našem ceníku se automaticky aktualizují a zahrnují aktuální časový či víkendový příplatek.

17.11.2020

ZÁMEČNÍK A JEHO DALŠÍ ČLÁNKY

Vložka s knoflíkem

Vložka s knoflíkem (známá také jako vložka s olivou) zabrání situaci, kdy nelze otevřít dveře, protože z druhé strany jsou zasunuté klíče. Číst dál...
Článek

26.11.2020

Otevření zamčeného auta

Zabouchnuté klíče v autě jsou nepříjemnou situací, ve které jde o čas. Pokud však nemáte v zabouchnutém autě trpící zvíře či dítě... Číst dál...
Článek

17.11.2020

Odvrtání zámku zámečníkem

Odvrtání zámku se zdá jako jednoduchá věc, kterou musíme učinit po neúspěšných pokusech o otevření zabouchnutých dveří. Číst dál...
Článek

15.11.2020

Zámečník otevírá, hasič hasí

Zabouchnuté dveře vyřeší každá zámečnická pohotovost, ovšem zadarmo to není. Lidé proto někdy raději volají hasiče. Proč to nedělat? Číst dál...
Článek

20.1.2019