Blog: Jak otevřít zabouchnuté dveře

Strýček Google nabízí mnoho tipů na to, jak zaručeně a snadno lze otevřít dveře: Dají se najít návody na to, jak otevřít zabouchnuté dveře kartou, jak otevřít zabouchnuté dveře sponkou a jiné. Ač jsme se těmto tématům věnovali, ušetříme vám čas a nejspíš i peníze: Ve většině případů je to nemožné.

Zámečník a jeho den | Zámečník Brno non-stop

Jak otevřít zabouchnuté dveře?

Nejrychlejším způsobem je zavolat zámečníka. Zámečník v Brně přijede do půl hodiny, tedy nejspíše dříve, než stačíte pohledat všechno možné nářadí k tomu, abyste si dveře poškodili ještě před samotným příjezdem zámečníka. Zámečník vaše zabouchnuté dveře otevře během chviličky a šetrně.

Zámečník ví jak otevřít zabouchnuté dveře. Dělá to den co den již mnoho let. Je to zaměstnání a profese, jako každá jiná. Elektrikář dělá elektriku, plynař dělá plyn, účetní dělá účetnictví, policista rozdává pokuty, zpěvák zpívá (pokud mu to nezakáže vládní nařízení). No řekněte sami: Napadlo by vás někomu dát jen tak pokutu, nebo si zapojovat plyn? :)

Jak otevřít zabouchnuté dveře zdarma?

Pokud máte hypoteční úvěr na bydlení či pojištění domácnosti, je pravděpodobné, že zásah zámečníka máte již v ceně pojištění. Pojišťovny proplácí zásah zámečníka zpravidla jednou ročně v plné výši, včetně ceny práce a materiálu. Chcete-li otevřít zabouchnuté dveře zdarma, mrkněte to vaší pojistné smlouvy, zámečník vám popřípadě poradí.

Jak otevřít zabouchnuté dveře kartou? Jak otevřít zabouchnuté dveře sponkou?

Překvapilo nás, kolik odkazů a návodů, které popisují jen obecné mýty, lze na internetu najít. Je to samozřejmě hloupost: To by výrobci bezpečnostních dveří, zámků a kování, které jsou dnes standardem, nedopustili. Přiznáme se ale, že vysoká hledanost těchto výrazů nás dovedla k tomu, že jsme tomuto tématu věnovali samostatné stránky (jak otevřít zabouchnuté dveře kartou , jak otevřít dveře sponkou), které nám pravidelně přináší nové zákazníky naší zámečnické pohotovosti. I proto na našem webu zámečníka můžete nalézt třeba článek o tom, jak otevřít auto tenisovým míčkem. :)

Netajíme ceny za otevření zabouchnutých dveří

Naše zámečnická pohotovost jako jediná v Brně netají ceny za pohotovostní služby. Ověřte si kdykoliv, kolik zaplatíte za otevření zabouchnutých dveří či jakoukoliv naší službu. Ceny v našem ceníku se automaticky aktualizují a zahrnují aktuální časový či víkendový příplatek.

27.11.2020

ZÁMEČNÍK A JEHO DALŠÍ ČLÁNKY

Vložka s knoflíkem

Vložka s knoflíkem (známá také jako vložka s olivou) zabrání situaci, kdy nelze otevřít dveře, protože z druhé strany jsou zasunuté klíče. Číst dál...
Článek

26.11.2020

Otevření zamčeného auta

Zabouchnuté klíče v autě jsou nepříjemnou situací, ve které jde o čas. Pokud však nemáte v zabouchnutém autě trpící zvíře či dítě... Číst dál...
Článek

17.11.2020

Odvrtání zámku zámečníkem

Odvrtání zámku se zdá jako jednoduchá věc, kterou musíme učinit po neúspěšných pokusech o otevření zabouchnutých dveří. Číst dál...
Článek

15.11.2020

Zámečník otevírá, hasič hasí

Zabouchnuté dveře vyřeší každá zámečnická pohotovost, ovšem zadarmo to není. Lidé proto někdy raději volají hasiče. Proč to nedělat? Číst dál...
Článek

20.1.2019